Anasayfa » Genel » Biz Kredinizi Çekelim Siz Ödeyin

Biz Kredinizi Çekelim Siz Ödeyin

Günümüz dünya ekonomisi hem bireyler, hem de işletmeler için kredilerle dönmektedir. Ekonomi gelir ve gider dengesidir. Bazen bu denge istenildiği gibi gitmemektedir. Bu durumda dışarıdan destek alınması çok önemli olmaktadır. Yada bunun dışında hem bireyler için, hem de işletmeler için yeni yatırımlar söz konusu olabilmektedir. Yatırım noktasında sermaye adına nakit para her zaman bulunamayabilmektedir. Yada nakit para olsa bile bunu zor durumlar için kasada bekletip yine kredi kullanım ihtiyacı ortaya çıkabilmektedir.

Tüm bu ve benzeri sebeplerden ötürü bankalardan kredi çekmek günümüzde çok sık başvurulan bir yöntem olmuştur. Bankalar ihtiyaç sahibi birey yada işletmelere belli bir miktar nakit parayı, belli bir miktar faiz oranı ve yine belli bir vadede geri ödeme koşuluyla sağlamaktadır. Faiz oranları ve vade doğru orantılı işlemektedir. Geri ödeme süresi arttıkça faiz oranı da yükselmektedir. Kredi kullanmak istediğinizde biz kredinizi çekelim siz ödeyin mantığı ile sizlere farklı kolaylıktan bahsediyor olacağız.

Kredi Çekemeyenlere Çözümler

Kredi çekmek, kredi başvuruları yapmak, evrakları hazırlamak, onay süreci ve benzeri durumlar oldukça zahmet gerektiren işlerdir. Ancak günümüzde son zamanlar hizmet vermeye başlayan bazı şirketler web siteleri ve müşteri danışmanları aracılığıyla sizin yerinizi biz kredinizi çekelim siz ödeyin teklifini sunmaktadırlar. Bu son zamanlarda çok fazla bir şekilde tercih edilmeye başlanmıştır.

Kısaca biz kredinizi çekelim siz ödeyin teklifinin mantığı şu şekildedir. İhtiyaç sahibi birey sisteme web sitesi üzerinden erişim sağlayacaktır. Burada sizden istenen bazı bilgiler olacaktır. Bunları eksiksiz doldurmanız gerekecektir. Bunlar kredi miktarı, gelir durumunuz ve istediğiniz vade süresi gibi bilgiler olacaktır. Sistem bu bilgilere göre tüm bankaları analiz edecek ve size en uygun olan teklifi önünüze koyacaktır.

Siz bu teklifi kendinize uygun buluyor ve onaylıyorsanız sistem danışmanları aracılığıyla hemen işlemlere başlayacaktır. Kabul ettiğiniz teklifi bankaya iletecek ve tüm başvuru ve onay sürecini sizin yerinize takip ediyor olacaktır. Bu süreçte krediniz onaylanana kadar danışmanlar takibini sürdürecek ve siz sadece imza ve paranızı almak için gitmiş olacaksınız. bu şirketler tüm bu hizmetleri ücretsiz bir şekilde sizlere sağlıyor olacaktır.

Kısacası sizden hiç bir şekilde ücret yada komisyon tarzı bir bedel talep edemeyeceklerdir. Siz bu şekilde kredi kullanım süreçlerindeki tüm o zahmetli kısımları yaşamadan sadece kredi kullanmanın ve alacağınız nakit paranın keyfini ve planlamasını yapıyor olacaksınız.

Bu yüzden biz kredinizi çekelim siz ödeyin teklifleri sunan şirketlere olan ilgi giderek artmaktadır. Sistem oldukça güvenilir ve denetlenir bir durumdadır. Bu sistem üzerinden yapacağınız tüm kredi kullanım süreçleri sıfır risk mantığı ile çalışır. Tabiki kredinizin onaylanması süreci ayrı bir değerlendirme boyutudur. Bu tamamen sizin kredi notunuzla alakalı bir durum olacaktır. Nihai kararı şube verecektir.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Hakkında Kredi Danışmanı

Buraya Bakabılırsınız

Konut Kredisi Faiz Oranları 2018

Yatırım amaçlı veya kullanmak amaçlı alınan konutların karşılığında yüklü nakit çıkışı gerçekleşmektedir. Nakit teminatı olmayan …

10 yorumlar

  1. Geçmışte adim ayit 2 bankanin cekleri vardi gecikmeli olarak odedim 2 tanede kred kartim vardi varlik zirjetine devredilfi onuda odedim yakladik 3 veya r yildir hic bir borcum yok ama kredi cikmiyor

  2. Çok zorlu bir süreçten geçiyorum maddi sıkıntım var bir tir alıp çalışıp borcumu odemek istiyorum dört çocuğum var gecinemiyorum sicili bozuk ama kredi alıp hayatımı düzene koymak istiyorum 150000 tl ihtiyacım var lütfen yardımcı olun

  3. Mrb acil krediye ihtiyacim var 6-7 bin lira kadar bana yardimci olurmusunuz

  4. Acil 25.000 tl ihtiyacım var

  5. Acil binliraya ihtiyacım var

  6. Acil seneyle 50 bin tl İhtiyacım var

  7. benım cok acıl bes bın tl ye ıhtıacım var nolur yardımcı olun ayda ıkı yuz tl olrak gerı oderım lutfen donus yapın

  8. merhba benim 20 tl ye ihtiyacım var acil dönüş olursa sevinirim

  9. Bizim yerimize nasıl cekiyorsunuz şartlarınız nelerdir bilgi verebilirmisiniz

  10. Çok acil 10,000 tl ye ihtiyacım var daha önceden bankalarla yaşadığım sıkıntıdan dolayı kredi çekmiyorum ama şunda ödeme durumum var düzenli bir işim var sgk lıyım aylık gelirim 2,500 tl dir. Şimdiden teşekkür ederim.İsmim Hakan Ankara da yaşıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

,