Anasayfa » Genel » Tıklayın Senetsiz Borç Para Verelim

Tıklayın Senetsiz Borç Para Verelim

Günümüzde birçok insanın zaman zaman nakit konusunda sıkıntı çektiği görülmektedir. Bu durum gerek kişiyi gerekse çevresindeki kişiler için moral ve isteklendirme açısından olumsuz etki yaratmaktadır. Bu konuda her insanın kendine gör bir çıkar yol bulması da doğal bir sürecin doğru işlemesine bağlıdır. Kişi için herhangi bir neden nakit ihtiyacı içerisinde olmasına neden olabilir. Nakit ihtiyacı için çoğunlukla o oraya çıkmış olan ihtiyacın giderilmesi için borç para alma girişiminde bulunulabilir.

Kredi ÇıkartılırBorç para alınırken borcu veren kişi veya kurumlar hem borç vermiş olduğu kişinin hem de kendilerinin mağdur duruma düşmemeleri için bir takım evraklar doldurarak teminatlı bir ticaret yapmayı hedeflemektedirler. Borç para alınacak kişi veya kurumun doğru seçilmesi nakit ihtiyacı içerisinde olan kişi için büyük önem taşımaktadır. Günümüzde nakit ihtiyacının giderilmesi için genel olarak bankalar tercih edilse de bir takım yasal prosedürler ışığında artık tüzel kişilerin de borç para verme durumları ortaya çıkmıştır. Nakit ihtiyacı içerisinde olan kişiler için senetle borç para bulma ortaya çıkan herhangi bir nakit ihtiyacı durumda başvurulacak yollardan birisidir.

Senetle borç para ile nakit ihtiyacı içerisindeki kişi ile nakit ihtiyacını karşılayacak kişi arasında belli bir ödeme periyoduna dayanan ve kişinin almış olduğu nakiti geri ödemede en kolay yolun seçilmesi hedeflenir. Bugün bankaların kendisinden kredi çekmek için başvuranlar ile yapmış olduğu dönemsel ödeme periyodu tıpkı senet ile para almak ve geri ödemek gibi olmaktadır. Borç alınacağı zaman borçlunun ve alacaklının menfaatine dair bir sözleşme özelliği taşıyan senet ile her ödenen miktar ve taksit için bir senet borçlunun kendisine verilerek bunun takibini yapması sağlanır.

İşte herhangi bir kuruma başvurmadan da tüzel kişiler aracılığı ile de borç paranın temin edilmesi yollarında bu yol en çok kullanılanlar arasında yer almaktadır. Sizler nakite sıkıştığınız zaman veya nakitle giderilecek bir ihtiyacın baş gösterdiği zaman senet yöntemi ile borç para alabilir ve nakit ihtiyacınızı kolaylıkla giderebilirsiniz. Nakit ihtiyaçlarınız için illa ki bir kuruma başvurmanız gerekmez. Çevremizde bize bu imkânı sağlayan birçok kişi bulunmaktadır. Her türlü nakit ihtiyaçlarınız için değerlendireceğiniz birbirinden farklı seçeneklerden biri.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Hakkında Kredi Danışmanı

Buraya Bakabılırsınız

Konut Kredisi Faiz Oranları 2018

Yatırım amaçlı veya kullanmak amaçlı alınan konutların karşılığında yüklü nakit çıkışı gerçekleşmektedir. Nakit teminatı olmayan …

83 yorumlar

 1. Selam emekliyim İstanbul eyüpte oturuyorum dağınık borcumu kapamak için 35000 bine ihtiyacım var senetle acil yardımcı olurmusun

 2. Gökhan Çarkçı

  Merhaba,
  Yaklaşık 7 yıldır bir bilişim firmasında çalışıyorum. Şu an için maalesef bankadan kredi çekemiyorum ve acil paraya ihtiyacım var. Primle çalıştığım için aylık 1740-2240 arasında gelirim var. Bekar ve hiçbir giderim olmadığı için taksit ödemelerini geciktirmeden yaparım. 10000 tl gibi bir nakite ihtiyacım var bana yardımcı olabilir misiniz? Gerekli ssk dökümleri olsun gelirlerim olsun hepsini rahatlıkla kanıtlayabilirim.
  İsmim: Gökhan Çarkçı
  Yaşadığım şehir: İstanbul

 3. merhaba;
  benim 17000 TL tutarında ihtiyacım var ön ödemesiz aylık ödeyebileceğim yutar 850 TL dir özel bir şirkette muhasebe sorumlusu olarak çalışıyorum aylık gelirim 2500 TL bilgilendirirseniz memnun olurum iyi günler

 4. Selamlar,

  Acil 30000 TL nakde ihtiyacım var. Aylık 3500 TL net gelirim var ve 1500 TL ödeme yapabilirim.İstanbul da yaşıyorum. Geri dönüş yapmanızı rica ederim.

 5. 8 bin tl krediye ihtiyacım var

 6. Acil bana 20000 bin lazım lütfen yardım edin bana mailden dönüş yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

,