Anasayfa » Genel » Senetle Kredi Alabilirsiniz

Senetle Kredi Alabilirsiniz

Günümüzde borç para bulmak kadar kredi almak da zor bir hale geldi. Özellikle sicili bozuk olan kişiler bankalardan kredi alamadıkları için para bulmaları zor hale geldi. Bu sebeple para ihtiyacı olanlar farklı arayışlara yöneldiler. Bunlardan biri ise senetle ödeme yöntemidir. Eskiden beri kullanılan senetler artık kredi almak için de kullanılır hale geldi. Senetle kredi bu kadar popüler hale gelmesinde kuşkusuz mevcut sistemin insanlara bazı kısıtlamalar getirmesidir. Bu kısıtlama ile kişiler farklı borç para bulma arayışına girmektedirler.

Senetle Kredi Nasıl Alınır?

Eski zamanlarda kullanılan senetle alışveriş artık daha da gelişerek senetle kredi alma sistemine döndü. Bankalardan kredi alamayan, sicili bozuk olan ve hakkında icra takibi başlatılmış kişiler alternatif para bulma yöntemlerine yönelerek kredi alma imkânına kavuşmaktadırlar. Günümüz bankacılığında senetle kredi almak neredeyse imkânsız. Türkiye genelinde hiçbir banka müşterisine bu şekilde kredi kullandırmamaktadır. Fakat bazı kurumlar vardır ki, tamamen yasal statüde kurulmuş olup, krediye ihtiyacı olan herkese kredi imkânı vermektedir. Kredi veren bu kuruluşlara yapılan ödemeler istenilen tutarda ve istenilen vadede olabilmektedir.

Senetle Kredi Avantajları Ve Dezavantajları

Bankalardan alamadığınız krediyi senetle almanız durumunda bazı avantajlarınız ve dezavantajlarınız olmaktadır. Bu avantajları ve dezavantajları şu şekilde sıralayabiliriz:

Bankadan alacağınız kredi tutarı için toplamda ödeyeceğiniz faiz sebebiyle kredi maliyetiniz yüksek olabilmektedir. Fakat senetle kredi alınması halinde ödeyeceğiniz masraf çok az olabilmektedir. Bu sebeple bankalardan daha uyguna kredi sahibi olabilir, acil ihtiyaçlarınızı hemen görebilirsiniz. Senetle aldığınız kredi için çok fazla prosedür işlemi olmadığı için zamandan tasarruf edersiniz. Senetle kredi alınması halinde sadece senet imzalanacağından, bankadaki kredi başvurusunda harcayacağınız zamanın çok küçük bir kısmını harcamış olursunuz.

Senetle alınan kredilerde uzun vade ve yüksek tutarlarda borçlanma yapılabilmektedir. Konut, taşıt gibi alımlarınız için uzun vadeli borçlanmak hem aylık ödemelerinizi düşürmekte, hem de kolayca mal sahibi olmanızı sağlamaktadır. Bu sebeple senetle para alındığı zaman daha uzun vadelerde ödeme yapma olanağınız vardır. Bankalar nezdinde siciliniz bozuk, kredi notunuz düşük, açık takip hesaplarınız olsa da senetle para almanız mümkündür. Fakat bu durumda bankalardan kredi almanız pek de mümkün değil. Bankaların kredi talep eden müşterileri için onları değerlendirmeye tabi tutarken en çok kullandığı sistem KKB sistemi olduğundan, mali sicilinizdeki bozukluk hemen KKB’ye bildirilmekte ve yeni kredi almanız zorlaşmaktadır.

Bankalardan kredi almak uzun ve meşakkatli bir işlem iken senetle kredi almak çok da kolaydır. Senetle alınan krediler de çok nadir olarak teminat istendiğinden kefil arama derdiniz olmayacak.Senetle kredi almanın en önemli dezavantajı ise senet ödenmediği zaman hemen yasal işlemlerin başlamasıdır. Fakat bankadan aldığınız kredilerde belli bir süre kredi taksitini ödemeseniz de yasal süreç başlamamaktadır. Bunun tam aksine senetle para aldığınız kuruluş, senedin ödenmemesi halinde hemen sizi mahkemeye vererek tüm borcun ödenmesi için yasal işlem başlatabilir.

Sicili Bozuk Olana Senetle Kredi Verilir

Senetle kredi imkânı sağlayan güvenilir kuruluşlardan olan www.kredicikartilir.net size güvenli ve hızlı hizmet yapısıyla kredi imkânı sağlamaktadır. Şirketin bünyesinde yer alan uzman kadro kredi başvuru talebinizi alır, incelemeye koyar ve size anında senetle kredi verir. Özellikle sicili bozuk olan, bankalardan kredi alamayan, bankalarda açık takip hesapları bulunan, kredi notu çok düşük olan kişi veya şirketlerin tercih ettiği bu sistemle hızlı ve güvenli kredi almak çok kolay. Sitede bulunan kredi başvurusu sayfasına tıklayarak başvuru formuna; adınız ve soyadınız, kredi talep türünüz, kredi puanınız, telefon numaranız, istediğiniz kredi vadesi ve net gelirinizi yazarak anında kredi sistemine başvurunuzu yapabilirsiniz. Talebinizin alınması ile sizinle irtibata geçen uzman müşteri temsilcimiz, alacağınız kredi ile ilgili sizlerden bilgi talep ederek alacağınız kredi tutarı ve geri ödeme ile ilgili sizlere bilgi verecektir.

Siz de alacağınız krediyi nasıl ödeyeceğinize dair müşteri temsilcisine bilgi verdiğiniz zaman tüm işlemleriniz kayıt altına alınarak senetle kredi almış olacaksınız. Onaylanan kredi talebinizi istediğiniz bankadan çekebilir, isterseniz nakit olarak da alabilirsiniz. Kredi almak için tek yapmanız gereken internet sitemizden bize ön başvurunuzu göndermek. Geriye kalan tüm işlemlerinizde uzman ekibimiz daima yanınızda olacak.

Acil Kredi İçin Diğer Hizmetlerimiz

Bünyemizde bulunan uzman ekibimizle sadece senetle kredi vermiyor aynı zamanda kredi notunuzun iyileştirilmesi için de sizlere yardımcı oluyoruz. Verdiğimiz finansal danışmanlık hizmeti ile bozulan sicilinizin düzeltilmesi, düşen kredi notunuzun tekrar yükseltmesi, yeni kredi almak için yapılan başvurunun olumlu sonuçlanması için dikkat edilmesi gerekenler, kredi borcunuzun nasıl düzenli hale getirilebileceği gibi birçok konuda sizlere yardımcı olmaktayız. Senetle para veren kurumumuz uzman kadrosu ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile sizlere hizmet vermekten gurur duymaktadır.

2014 yılında hizmet vermeye başladığımız günden bu zamana kadar 1000’in üzerinde müşteriye senetle kredi ve finansal danışmanlık hizmeti sunmuş bulunuyoruz. Güvenilir ve hızlı kredi almak için sektördeki nadir kuruluşlardan olan kurumumuzla acil kredi ihtiyaçlarınızda yanınızdayız.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Hakkında Kredi Danışmanı

Buraya Bakabılırsınız

Konut Kredisi Faiz Oranları 2018

Yatırım amaçlı veya kullanmak amaçlı alınan konutların karşılığında yüklü nakit çıkışı gerçekleşmektedir. Nakit teminatı olmayan …

20 yorumlar

 1. Kredi çekemiyordum 10000 Tlye ihtiyacım var ne olur yardim edin

 2. Selam acil 30 bin TL lazım ali İstanbul avcılar oturuyorum

 3. madem bu kadar umut vaad ediyorsunuz hemen başvursun. lakin nereye nasıl?

 4. 2000 e ihtiyacim var 300 300 odeyebilirim

 5. bahçelievlerde esnafım,10000tl ihtiyacım var
  acil dönüş olursa sevinirim.

 6. Acil nakit ihtiyacim bulunmaktadir. 20.000 TL ihtiyacim bulunmaktadir. Hastane gideri olarak kullanacagim icin acilliyeti bulunmaktadir. Aylik 1000 TL odeyebilirim.

  Asagidaki numaradan bana ulasabilirsiniz. Aramadan once mesaj atarsanaiz memnun olurum. Tanimadigim numaralari acmiyorum.

  Tesekkur ederim iyi calismalar dilerim.

  Saygilarimla

  Metin KARGACI

  Elektronik ve Haberlesme Muhendisi

 7. Devlet memuruyum 3350 tl maaşım var 60000- 70000 tl lazım açık takibimi kapatmak için yardımcı olursanız sevinirim

 8. 5000tl ıhtıyacm var lütfen dönüş yapın

 9. Merhabalar. Acil olarak 20.000 Tlye ihtiyacım vardır. Aylık belgenebilir gelirim 2.500 TL dir.

 10. acil paraya ihtiyacim var,kredi notum dusük .. yardımcı olabilirmisiniz

 11. 20.000 para lazim acil komisyon la kredi ariyorum donus yaparmisiniz

 12. Acil 15000 tl ihtiyacım var senetle kredi nasıl alırım?

 13. Çok acil 20.000tl ihtiyacım var lütfen bana geri dönüş yapın

 14. Aslı başaran

  10.000 tl kadar bir ihtiyacım var yardımcı olabilir misiniz

 15. 15000 tl lazim geri ödemesi 1000 tl olmak sartiyla

 16. acil paraya ihtiyacim var

 17. Acil 80000 tlye ihtiyac var lutfen dönün

 18. Acil 20 bin liraya ihtiyacım var.

 19. Adım Caner Bursa’dan Yazıyorum Emekliyim, Aylık Gelirim 2.000.TL DİĞER vs Gelirlerim ile beraber 4.500.TL Aylık Gelirim mevcuttur.
  Telefon Numaramı Başkaları tarafından rahatsız edilmemek için Buradan yazmak istemiyorum.
  25.000.TL İhtiyacım var senetle kredi almak istiyorum. tarafıma dönüş Yapmanızı rica ederim. iyi Çalışmalar.

 20. merhaba istanbulda yaşıyorum güvenlik ve santral sistemleri üzerine firma sahibiyim ortalama 5000 lira kazanıyorum ancak ve şu sıralar acil ödemelerimden dolayı sıkıntılı bir durumdayım bankadan kredi alamıyorum şu anlık gecikmem yok ancak kartlarım dolu ..sizden senetle kredi talep ediyorum.Maksimum 100 binlira siz ne kadar verebiliyorsunuz ve şartlarınız neler öğrenmek istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

,