Anasayfa » Genel » Senetle Kredi Verenler (HIZLI YANIT)

Senetle Kredi Verenler (HIZLI YANIT)

Senetle Kredi Veren Firmalar İçin Yorum Bırakınız

Bazı dönemler vardır ki, insanlar bir yatırım yapmak isterler ama birikimleri yoktur. Kişilerin düğün masrafları, yeni araç alımı, ev alımı, çocukların masrafları gibi birçok durumda para bulmak için ilk başvuru yaptıkları yerlerden biri olan bankalardan kredi alma gün geçtikçe zor ve meşakkatli bir hale gelmektedir. Kredi lazım diye başvurunuzu yaptığınız bankalar ince eleyip, sık dokumaları ile zaman zaman müşterisini zorlayabilmektedir. Kredi başvurusu olumsuz sonuçlanan kişiler de başka arayışlara girerek nakit ihtiyaçlarını çözmek için çaba sarf etmektedirler.

Senetle Para Bulma Yöntemleri

Nakde ihtiyacı olan bireyler aynı zamanda para bulmanın yolları sürecinde önemli yer tutan bankaların kapılarını aşındırmaya da devam etmektedirler. Fakat Türk bankacılık sisteminde kredi kullanma koşulları az çok benzer olduğundan her banka; sicili bozuk olan, ödemesi düzensiz olan, kredi notu düşük seviyedeki kişilerin kredi başvurularını reddetmektedir. Kredi talebinde bulunan kişiler sürekli reddedildiğinden ya aramayı bırakıyor ya da yasal olmayan yolarla başvuruyorlar. Bu olumsuz sürecin yaşanmaması için, nakde ihtiyacı olan bireylere yardım etmek amacıyla kurulun birçok kuruluş da bulunmaktadır. Bu noktada senetle kredi verenler gündeme gelmektedir. Kredi puanının düşük olması, açık takip hesaplarının olması, isminin kara listede olması gibi birçok nedenle bankalardan kredi ihtiyacını göremeyen kişiler, senetle kredi veren kuruluşlara başvurarak nakit sıkışıklıklarını çözmektedirler.

Senetle Para Bulma Yöntemleri

Bankalardan kredi için olumsuz cevap alan kişilerin para bulmanın yolları tükendikten sonra kapısını çaldığı yerlerden biri senetle kredi alma yöntemi ise çok kolay çalışmaktadır. Aslında eskiden beri hayatımızda olan senetler, herhangi bir mal alımı için kullanılsa da artık kredi almak için de kullanılır hale geldi. Bankaların kredi vermemesi, kredi vadelerinin çok kısa olması, kredi kartı taksit sayısının yetersiz olması, kredi puanının düşük olması, kayıt dışı bir işte çalışıp gelirin belgelenememesi gibi durumlarda kişiler gereksinimlerini senetle karşılar duruma geldiler.

Senetle Para Bulma Yöntemleri

Özellikle günümüzde telefon, mobilya, beyaz eşya gibi sektörlerde kullanılan senetle mal satışı; kredi lazım diyerek bankalara başvuran fakat olumsuz yanıt alan kişilerce sıklıkla tercih edilmektedir. Acil para bulmak isteyen kişilerin fırsata dönüştürdüğü bu sistemle, kişiler senet karşılığı aldığı ürünü başkasına satarak ellerine toplu bir para almaktadırlar. Daha sonra da mal aldığı yere ödemesini taksitle yapmaktadır. Para bulmanın yolları içinde son zamanlarda çok popüler olan bu yöntemle kişiler nakit ihtiyacını görmekte, ödemelerini ise aydan aya düzenli yapmaktadırlar. Fakat bu işlem hem uzun hem de meşakkatli olabileceğinden her zaman olumlu sonuçlanmayabiliyor. Bu noktada ise devreye senetle kredi verenler giriyor.

Senetle Kredi Almanın Yolları

Acil para bulmak için başvurulan ve son zamanlarda popüler olan senetle kredi, güvenli kişilerden alındığı zaman para sıkıntısı sorunsuz çözülebilmektedir. Bu sektörde en önemli kuruluşlardan biri ise kredicikartilir.com ‘dur. Bu kuruluş internet üzerinden hizmet vermekte ve tüm kredi başvurularınızı sorunsuz sonuçlandırmaktadır. Acil para ihtiyacı doğan kişilerin çok sık tercih ettiği bu kuruluş, senetle kredi verenler arasında gerek uzman ekibi gerekse kaliteli hizmet anlayışı ile hemen fark edilmektedir.

Kredi ihtiyacı doğan kişiler internet sitesi üzerinden; ad – soyad, kredi tutarı, kredi vadesi, T.C. kimlik numarası, aylık geliri, kredi notu, telefon numarası ve yaşadığı şehirle ilgili bilgileri isteyen gerekli formu doldurup, Kredi Talebimi Gönder butonuna bastıkları zaman senetle kredi başvurusunu tamamlamış olmaktadırlar. Bu işlemden sonra kuruluşta yer alan uzman ekip talebinizi inceler ve size telefonla geri dönüş yaparak istediğiniz kredi ile bilgilendirme yapar. İşinde son derece uzman olan ekibimiz senetle kredi lazım diye sisteme başvuru yapan herkesin talebini en ince ayrıntısına kadar incelemektedir. Bu sayede işlemleriniz en hızlı ve en kolay şekilde sonuçlanmaktadır. Aynı zamanda hizmet verdiğimiz diğer finansal konularla da sizlerin her zaman yanındayız.

Acil Kredi İhtiyacında Diğer Hizmetlerimiz

Acil paraya ihtiyacı olan kişilerin denediği ve birçok kez olumsuz sonuçlanan para bulmanın yolları, kişileri hem yormakta hem de karamsarlığa sürüklemektedir. Faaliyetlerimiz arasında bulunan danışmanlık hizmetimizle de sizleri bu karamsarlıktan kurtarıyor, en kısa zamanda nakit para bulabilmenize imkân sağlıyoruz. Sicili düzgün olmayan, bankaların kara listesinde olan, kredi puanı çok düşük olan ve bankalara kredi lazım diyerek başvuru yaptıktan sonra herhangi bir sebepten kredi başvurusu reddedilen kişilere verdiğimiz danışmanlık hizmeti ile kredi alabilmenizin önünü açıyoruz.

Kredi notunun yükseltilmesi, ödemelerin düzenli hale getirilebilmesi için gerekli işlemlerin yapılması ve bankalardan kredi alabilmek için tüm koşulların sağlanması hususunda sizlere destek oluyoruz. Bu sektörde faaliyet gösteren senetle kredi verenler arasında 1000’i geçen sayıda müşteriye hizmet vermekle gurur duyan kuruluşumuz, acil para lazım olduğunda siz değerli müşterilerine yardımcı olmaktan onur duyar. Siz de hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken internet sitemiz üzerinden bizlere ulaşmak. Eğer size senetle kredi lazım ise ön kredi başvurunuzu yaptıktan sonra uzman ekibimiz hemen talebinizi değerlendirip, sizlere anında geri dönüş yapacaktır. Üstelik yol ücreti, başvuru ücreti gibi ek ücret taleplerinde bulunmadığımız hizmetlerimizde maddi açıdan da her zaman yanınızdayız.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Hakkında Kredi Danışmanı

Buraya Bakabılırsınız

Konut Kredisi Faiz Oranları 2018

Yatırım amaçlı veya kullanmak amaçlı alınan konutların karşılığında yüklü nakit çıkışı gerçekleşmektedir. Nakit teminatı olmayan …

18 yorumlar

 1. senetle kredi almak istiyorum yardımcı olurmusunuz

 2. Valla bana şu anlık 50 bin lazım lütfen yardım edin

 3. Acil 10.000 tl ihtiyacım var.
  en erken 1 ay,en geç 3 ay vadeli olmasını istiyorum.
  Konu ile ilgili detay rica ediyorum.

 4. 200 bin lira lazim acil

 5. Merhabalar. Ankara da ikamet etmekteyim. Aylık belgelenebilir net gelirim 2.500 TL dir. Bankalarda ki kredi puanımın düşüklüğü sebebiyle kredi çekemiyorum ve 15.000 TL ye ihtiyacım vardır. Dönüş yapmanızı rica ederim.

 6. Senetle kredi nasil guvenli mi dolandirilmayayim bu konuda bilgi verirmisiniz tum borclarimi tek bir yere toplamak istiyorum

 7. Ben istanbulda yaşıyorum senetle kredi çekebilirim 535201326*

 8. Mrb ben Çorum’da yaşıyorum çiftçilik yapıyorum şu an aylık bin liraya kadar ödeme yapabilirim fakat acil ödemem gereken borçlar var toplu para lazim

 9. Ben İstanbul da yaşıyorum senetsiz kredi almak istiyorum olmuyosa senetlide alırım acil krediye ihtiyacım var.

 10. 10000 tl 600tl geri ödemeli, nakit lazım.

 11. 50.000 tl çok acil nakit para lazım.aylık 1000 tl ye kadar ödeyebilirim.neolur bana yardımcı olun.

 12. Istanbulda saglik memuruyum. 7000 tlye ihtiyacim var ayda 1500 tl oderim.

 13. 10000 TL PARAYA İHTİYACIM VAR MAİL ADRESİMDEN DÖNÜŞ YAPARSANIZ MEMNUN OLURUM.

 14. emekliyim 30 veya 35000 senetle para almak istiyorum dağınık kredi kartı ve dağınık borcum için belgelenebilir 2500 gelirim var Istanbulda oturuyorum

 15. Merhaba,10.000 TL krediye ihtiyacım var.Düzenli maaşım var.Dönüşünüzü rica ediyorum.

 16. Acil 20000 ihtiyacimiz var lutfen yardim edin simdiden sagolun umarim yardimci olursunuz

 17. acil nakit ihtiyacım var

 18. acil 50 bin tl lazım borçalarımı bir araya toparlamak istiyorum [email protected] maillerinizi bekliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

,